Skuteczne utwardzanie podłoża
06-04-2020


                  Skuteczne utwardzanie podłoża

W budownictwie zarówno przeznaczonym dla odbiorców indywidualnych, jak i w realizacji inwestycji infrastruktury drogowej, zapewnienie jak najlepszego usztywnienia podłoża jest szalenie istotne. Stosowanym na szeroką skalę materiałem w obu przypadkach jest tłuczeń granitowy będący czołowym produktem dla całej branży.

Gwarancja jakości

Dzięki dokładnym badaniom tego materiału, tłuczeń granitowy jest nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim dopuszczony do stosowania przez urzędy odpowiedzialne za projekty i odbiory inwestycji drogowych we wszystkich klasach, od dróg lokalnych po autostrady. Ponadto jako producenci dokładamy wszelkich starań ku temu, by nasz tłuczeń spełniał normy znacznie bardziej rygorystyczne niż te wymagane.

Tłuczeń granitowy to nie tylko drogi

Oprócz zastosowania w budowie dróg, tłuczeń granitowy to również utwardzanie podłoża pod parkingi, zatoczki autobusowe i wiele innych miejsc, które muszą znosić na co dzień większy i mniejszy ruch drogowy. Wzorowa korelacja ceny do jakości powoduje także powszechne zastosowanie również w prywatnych inwestycjach do wykonania podjazdów i parkingów także w domkach jednorodzinnych.