Firma Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o.
może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz fachowością i jakości świadczonych usług. Jesteśmy obecni na rynku od w 2001 roku. Działalność w branży kamieniarskiej rozpoczęliśmy produkcją surowych elementów łupanych takich, jak kamień murowy, oporniki granitowe oraz formak granitowy. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości kruszywa oraz mieszanki granitowe, a także tłuczeń granitowy.

Pierwszym krokiem w rozwoju firmy był zakup łupiarek i rozpoczęcie produkcji kostki granitowej. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów firma zaczęła świadczyć usługi układania kostki i krawężników granitowych na terenie całego kraju.

Mając na uwadze wzrost zainteresowania klientów kostką granitową, od sierpnia 2014 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, co wpłynie na wzrost produkcji kostki granitowej i pozwoli na realizację zamówień dla naszych kontrahentów. Zakup nowej linii pozwoli nam zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku poprzez realizację większych zamówień na kostkę granitową w krótszym czasie.

Firma Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. poprzez zakup nowej linii produkcyjnej ma również możliwość wykonywania nietypowych zamówień, według oczekiwań naszych klientów. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
logo facebook logo google

Zapraszamy do współpracy.

Kostka granitowa Strzegom – układanie na miarę

kostka granitowa