Firma Granit

Dariusz Pylak Sp. z o.o.

rozpoczęła swoja działalność w 2001 roku. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz fachowością i jakością świadczonych usług.

Pierwszym krokiem w rozwoju firmy był zakup łupiarek i rozpoczęcie produkcji kostki granitowej. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów firma zaczęła świadczyć usługi brukarskie i układanie kostki granitowej na terenie całego kraju.

Działalność w branży kamieniarskiej rozpoczęła produkcją surowych elementów łupanych takich jak: kamień murowy, oporniki granitowe oraz formak granitowy.

Zapraszamy do współpracy.
Kamień murowy najlepszy producent
Przycisk w dół

Gwarantujemy

wysoką jakość naszych wyrobów i usług

Strzegomski granit ze względu na łatwość cięcia i polerowania oraz ciekawą kolorystykę z powodzeniem może być stosowany w budownictwie zarówno jako kamień budowlany i dekoracyjny.

Walory naturalne i budowa geologiczne sprawiają, że granit jest trwałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych surowcem, co pozwala na szerokie zastosowanie wyrobów granitowych oraz zapewnia trwałość wykonanych elementów i aranżacji.

Oferujemy bogatą gamę wyrobów granitowych, od kostki granitowej, poprzez krawężniki, płyty, kruszywa granitowe, na blatach i parapetach skończywszy. Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie i montażowe na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów i usług.

Układanie kostki granitowej

KOSTKA GRANITOWA Strzegom


W rozmiarze 4/6 cm, 6/8 cm , 8/11 cm, 15/17 cm w kolorze: szarym, rudym, rudo-szarym, czarnym, czerwonym.

Kraweżniki granitowe

KRAWĘŻNIK GRANITOWY


Typ A 15/25 cm, 15/30 cm, 20/30 cm, 20/35 cm, mostowe 18/20 cm, 20/20 cm.

OPORNIK GRANITOWY


6/20 cm,8/20 cm,10/20 cm,15/30 cm,20/20 cm,20/30 cm

Kamień murowy strzegom

KAMIEŃ MUROWY SZARY I RUDO-SZARY


10/20/40 cm, 20/20/40 cm, 35/35/70 cm, 40/40/80-120 cm

Kruszywa, mieszanki granitowe

KRUSZYWA GRANITOWE


0-8 mm, 0-31,5 mm, 0-63 mm, 8/31,5 mm, 31-63,5 mm, kamień łamany 100-500 mm

Kostka granitowa stzregom

KOSTKA GRANITOWA Strzegom


W rozmiarze 4/6 cm, 6/8 cm , 8/11 cm, 15/17 cm w kolorze: szarym, rudym, rudo-szarym, czarnym, czerwonym.

PARAPETY I BLATY GRANITOWE


o fakturze szlifowanej, polerowanej, płomieniowanej, groszkowanej.

STOPNIE SCHODOWE


o fakturze szlifowanej, polerowanej, płomieniowanej, groszkowanej.

NASTOPNICE I PODSTOPNICE


o fakturze szlifowanej, polerowanej, płomieniowanej, groszkowanej.

Jako producent granitu oraz produktów z nim powiązanych dbamy o ich najwyższą jakość oraz o terminowość wszystkich realizacji projektów i zamówień. Podczas wykonywania dużych projektów kładziemy nacisk na skrupulatne planowanie oraz skuteczną logistykę. Projekty, w których znajdują się równocześnie takie produkty jak kostka i krawężnik granitowy, kamień murowy, tłuczeń i mieszanki granitowe wymagają skutecznego planowania etapów i chronologii następujących po sobie prac. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować gotowe schematy, które skutecznie wdrażamy i wykonujemy w każdym realizowanym projekcie.