Profesjonalna produkcja granitu – Dariusz Pylak
12-08-2020


                  Profesjonalna produkcja granitu – Dariusz Pylak

Firma istnieje od 2001 roku. Przez prawie 20 lat działalności zdobyła duże doświadczenie, które doceniło wielu klientów, którzy korzystali z jej usług. Początek działalności firmy związany był z zakupem łupiarek, które posłużyły do produkcji kostki granitowej. Producent świadczy również usługi brukarskie, układa kostkę granitową i krawężniki w różnych regionach Polski.

Granit producent Dariusz Pylak

Funkcjonowanie w branży kamieniarskiej rozpoczęło się od wytarzania surowych elementów granitowych, takich jak: kamień murowy, oporniki i formak wykonane z granitu. W ofercie firmy znajdują się również doskonałej jakości kruszywa granitowe, mieszanki i tłuczeń.

W 2014 roku firma uruchomiła linię produkcyjną, zwiększając tym samym produkcję kostki granitowej. Większa wydajność w produkcji kostki wpłynęła pozytywnie na zwiększenie pozycji firmy na rynku. Dariusz Pylak zaczął realizować większą liczbę zamówień na terenie całego kraju. Granit producenta ze Strzegomia cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Pozytywne oceny wynikają z dużej elastyczności firmy, która realizuje również nietypowe zamówienia stosownie do potrzeb i oczekiwań klientów.

Oferta producenta

Granit ze Strzegomia jest bardzo łatwy w cięciu i polerowaniu. Odznacza się interesującą kolorystyką. Można go z powodzeniem stosować w budownictwie oraz jako element dekoracyjny, który podkreśla charakter przestrzeni. Specyfika granitu polega na tym, że jest to kamień naturalny, mocny, trwały, odporny na odkształcenia i zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie granitu jest bardzo szerokie. Można go wykorzystywać do aranżowania różnych przestrzeni. Granit to kamień praktyczny i zarazem odznaczający się wyjątkową estetyką.

Firma oferuje Państwu szeroki asortyment wyrobów granitowych, wśród których są: kostka granitowa, krawężniki, płyty, kruszywa granitowe, blaty i parapety z granitu. Producent świadczy kompleksowe usługi brukarskie – łącznie z montażem. Przyjmuje zamówienia z całego kraju. Firma Dariusza Pylaka dostarcza wyroby granitowe najwyżej jakości i gwarantuje solidne wykonanie. Zapraszamy do współpracy i kontaktu.