Cena kostki granitowej - Granit Pylak
12-07-2020


                  Cena kostki granitowej - Granit Pylak

Kostka granitowa, którą oferujemy jest sprzedawana luzem lub w workach, dostępna w standardowych rozmiarach: 4/6 cm, 6/8 cm, 8/10 cm oraz 15/17 cm. Na życzenie naszych klientów dopasowujemy ją do terenu, w którym ma zostać ułożona.

Kostka granitowa cena waha się w przedziale od 210 do 620 zł za tonę. W tym miejscu chcielibyśmy również zaznaczyć, że jest to produkt najwyższej jakości dzięki czemu przetrwa nawet 150 lat.

Jako polski producent kostki granitowej oferujemy do sprzedaży kostkę w kolorze szarym, szaro-rudym, rudym, czarnym oraz czerwonym. Jednakże ostateczna cena za kostkę granitową uzależniona jest od jej wielkości i wybranego koloru.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej kostki granitowej, a także pomogą w zorganizowaniu transportu.. Z tego miejsca chcielibyśmy również zaprosić Państwa do zapoznania się z pozostałą ofertą, która również dostępna jest na naszej stronie internetowej. Nie będą Państwo żałować zakupu kostki w naszym sklepie.